T-shirt me printe Okaidi

1190L1390L

SKU: 98913

T-shirt me printe me motiv deti

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
blu
E bardhe
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra, me shirit kontrastues në mëngë dhe jakë, material i butë pambuku organik. Dizajn me printe me motive deti përpara. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

2-3 VJEÇ

Përzgjidh masën

10 Vjec, 12 Vjec, 14 Vjec, 2-3 Vjec, 3 Vjec, 4 Vjec, 5 Vjec, 6 Vjec, 8 Vjec

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE