Triko me print përbindëshi Prenatal

645L

SKU: 661501

Triko me mëngë të gjata dhe me kopsa në sup

18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
blu
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Triko me mëngë të gjata, jakë rrethore dhe mbyllje praktike me kopsa në sup, dizajn me print përbindëshi në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë