T-shirt me printe Prenatal

1445L

SKU: 675494

T-shirt me printe të ndryshme bardhë e zi dhe shkrim “Hello”

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra e jakë rrethore, dizajn bardhë e zi me printe të ndryshme dhe shkrim “Hello”. 90% Pambuk, 10% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë