T-shirt me printim, Women Secret

1250L

SKU: 3274455

T-shirt me printim në pjesën e parme dhe thënie në pjesën e pasme.

l
m
s
xl
XS
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me printim në pjesën e parme dhe thënie në pjesën e pasme. E kombinueshme me pantallona dhe me aksesorë për një look të kompletuar.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë