T-shirt me qendisje Obaibi

1390L

SKU: 99197

T-shirt me detaj të qendisur para

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt për bebe vajzë, dizajn me motiv zemër të qendisur përpara dhe mbyllje me kopsa në sup. 95% Pambuk, 5% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

2-3 VJEÇ

Përzgjidh masën

12 Muaj, 18 Muaj, 2-3 Vjec, 23 Muaj, 6 Muaj, 3 Muaj, 3 Vjec

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE