T-shirt me qendisje Obaibi

297L

SKU: 90932339

T-shirt me motive qendisje

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me motive qendisje florale përpara, mbyllje me 3 butona nga pas. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit