T-shirt me shirit në jakë Prenatal

693L

SKU: 670350

T-shirt pambuku me tri kopsa në shpinë

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra, një shirit me ngjyrë përreth jakës dhe me tri kopsa në shpinë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë