T-shirt me shpinë të zbuluar Mango

1290L

SKU: 17000191

T-shirt pambuku me prerje të shkurtër me shpinë të zbuluar

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me prerje të shkurtër dhe dy anë të kryqëzuara që zbulojnë shpinën. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë