T-shirt me temina Okaidi

1290L1890L

SKU: 99448109

T-shirt me mëngë të shkurtra me fruda dhe jakë rrethore, dizajn me motiv fruti e me temina në pjesën përpara.

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me motive frutash me temina. 7% Elastan 93% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë