T-shirt me temina Okaidi

1490L1890L

SKU: 99448

T-shirt me motive frutash me temina

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
blu
E bardhe
E verdhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra me fruda dhe jakë rrethore, dizajn me motiv fruti e me temina në pjesën përpara. 93% Pambuk, 7% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë