T-shirt me temina Okaidi

1990L2190L

SKU: 98868

T-shirt me motiv temina dhe print tekst

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu e erret
E verdhe
jeshile
Portokalli e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me tekst të printuar dhe detaje temina përpara. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

3-4 VJEÇ, 4-5 VJEÇ, 5-6 VJEÇ, 6-7 VJEÇ, 8-9 VJEÇ, 10-12 VJEÇ, 14 VJEÇ

Përzgjidh masën

10 Vjec, 12 Vjec, 14 Vjec, 3 Vjec, 3-4 Vjec, 4 Vjec, 5 Vjec, 6 Vjec, 8 Vjec

Color Filter

E VERDHE, BLU, JESHILE, PORTOKALLI

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE