T-shirt me temina Prenatal

845L

SKU: 670313

T-shirt me temina që formojnë një shalqi në pjesën përpara

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me temina që formojnë një shalqi në pjesën përpara. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit