T-shirt me tri tonalitete Okaidi

SKU: 94553

T-shirt me detaj print

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra, jakë rrethore dhe prerje të drejtë. Dizajn me tri tonalitete dhe detaj i printuar përpara, material i butë dhe elastik.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë