T-shirt me vija dhe fruda Prenatal

645L

SKU: 666375

T-shirt me vija horizontale dhe fruda në supe

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me vija horizontale dhe me fruda të qendisura në mëngë. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë