T-shirt me vija dhe print Prenatal

2145L

SKU: 672910

T-shirt me vija horizontale dhe një imazh të printuar

l
m
s
xl
XS
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me vija horizontale bardhë e zi dhe me një imazh të printuar përpara. 94% Pambuk, 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit