T-shirt me yje dhe vija Prenatal

1445L

SKU: 675502

T-shirt me vija bardhë e zi dhe yje me print “A Star is Born”

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me vija bardhë e zi në linja horizontale dhe me yje me mesazh “A Star is Born” të printuar brenda tyre. 94% Pambuk, 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit