T-shirt me vija dhe yje të prinuar Prenatal

1445L

SKU: 675497

T-shirt me vija horizontale dhe yje me tekst “A Star is Born”

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me vija horizontale dhe yje me tekst “A Star is Born” printuar brenda. 94% Pambuk, 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit