T-shirt me vija horizontale Springfield

2190L

SKU: 3282384

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me printe në linja horizontale

l
m
s
xl
xxl
xxxl
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me vija shumëngjyrëshe e detaje të ndryshme në linja horizontale. 99% Pambuk, 1% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë