T-shirt me vija horizontale Springfield

2190L

SKU: 3282414

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me printe në linja horizontale

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu print
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me vija shumëngjyrëshe e detaje të ndryshme në linja horizontale.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë