T-shirt me zemra,Obaibi

990L

SKU: 71749317

Mëngë fluture si krahë të vegjël, për këtë bluzë të gëzuar dhe të gjallë! Një bluzë e butë bluzë dhe një dekolte praktike për veshje më të lehtë.

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Mëngë fluture si krahë të vegjël, për këtë bluzë të gëzuar dhe të gjallë! Një bluzë e butë bluzë dhe një dekolte praktike për veshje më të lehtë.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

T-shirt me zemra,Obaibi

990L

SKU: 71749429

Mëngë fluture si krahë të vegjël, për këtë bluzë të gëzuar dhe të gjallë! Një bluzë e butë bluzë dhe një dekolte praktike për veshje më të lehtë.

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Mëngë fluture si krahë të vegjël, për këtë bluzë të gëzuar dhe të gjallë! Një bluzë e butë bluzë dhe një dekolte praktike për veshje më të lehtë.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë