T-shirt në formë këmishe Pedro del Hierro

4995L

SKU: 7429150

T-shirt lino me jakë këmishe

l
m
s
xl
xxl
blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt linoje në frmë këmishe me jakë klasike dhe me kopsa në jakë, me mëngë të shkurtra dhe logo të qendisur në kraharor. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë