T-shirt, Obaibi

840L

SKU: 95224137

T-shirt pambuku për djem.material I lehtë dhe praktike për ditët e nxehta.

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Jeshile e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku për djem.material I lehtë dhe praktike për ditët e nxehta.Përbëhet nga: 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë