T-Shirt Okaidi

SKU: 90767800

Bluze pambuku me jake te rrumbullaket dhe nje xhep

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluze pambuk i bute organik me jake te rrumbullaket per djem prerje e drejte me nje xhep ne krahun e majte ,100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë