T-shirt pambuk Obaibi

1043L

SKU: 75902324

T-shirt pambuku me dizjan arushash të stampuar në mes

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt pambuku me dizjan arushash të stampuar në mes, me dy tonalitete të kombinuara dhe me jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë