T-shirt pambuku, Cortefiel

1900L

SKU: 2193711

T-shirt pambuku me një shirit dekorues në mes

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me një shirit dekorues në mes dhe me jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë