T-shirt pambuku Mango

490L

SKU: 27000166

Bluzë me mëngë të shkurtra, dizajn me logo në mes

l
m
s
xl
XS
Blu e errët
E kuqe
E verdhë
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të shkurtra, dizajn me logo në mes, me prerje të drejtë dhe jakë të rrethore. 100 % Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë