T-shirt pambuku, Mango

1290L

SKU: 27008649

T-shirt pambuku me jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
E bardhe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me jakë rrethore dhe printe me vija dyngjyrëshe. 94% Pambuk 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë