T-shirt pambuku, Mango

2590L

SKU: 37001323

T-shirt pambuku me printe me vija

l
m
s
xl
XS
Portokalli Print
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me printe me vija, me jakë rrethore dhe me dy tonalitete. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë