T-shirt pambuku, Mango

2590L

SKU: 47035857

T-shirt pambuku me jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me jakë rrethore dhe detaje florale tek pjesa e mëngëve. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë