T-shirt pambuku, Mango

1590L

SKU: 47088635

T-shirt pambuku me printe me vija

l
m
s
xl
XS
Blu print
Kafe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me printe me vija dhe jakë rrethore. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë