T-shirt me print Obaibi

327L545L

SKU: 59910

T-shirt me një kafshë të printuar përpara

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Bezhë
Blu
E verdhë
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore të vijëzuar; dizajn me një kafshë të printuar në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, ,