T-shirt pambuku me print logoje Springfield

1043L

SKU: 0249939

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
xxl
xxxl
blu
Fildish
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

T-shirt me përbërje pambuku, prerje regular-fit, mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore; dizajn me logo të printuar në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë