T-shirt pambuku me print Mango

1290L

SKU: 17003266

T-shirt pambuku me imazh të printuar

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me një print grafik dhe një shkrim në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë