T-shirt pambuku, Obaibi

595L

SKU: 84942323

T-shirt pambuku me jakë rrethore dhe me shirit elastik

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me jakë rrethore dhe me shirit elastik, me dizajn të stampuar në mes. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë