Bluzë me tekst “L’etonnant”, Okaidi

990L1090L

SKU: 98915

Bluzë me mëngë të shkurtra me jakë të rrumbullakët

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
Blu e errët
E kalter
Mente
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të shkurtra me jakë të rrumbullakët, me shirit me tonalitet ndryshe tek mëngët dhe jaka .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë