T-shirt pambuku oversize Mango

1813L

SKU: 87075704

T-shirt me mesazh të printuar

l
m
s
xl
XS
E verdhe
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

T-shirt me përbërje pambuku, me mëngë të shkurtra e të strukturuara në supe, dizajn me tekst të printuar përpara dhe prerje oversize. 100% Pambuk Organik

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA