T-shirt pambuku, Springfield

1760L

SKU: 0263366

T-shirt pambuku për meshkuj, prerje regular

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku për meshkuj, prerje regular, me jakë rrethore dhe dizajn të stampuar në mes. 90% Pambuk 10% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë