T-shirt pambuku, Springfield

1610L

SKU: 1383215

T-shirt pambuku me jakë rrethore dhe me dizajn grafik të stampuar në mes

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku me jakë rrethore dhe me dizajn grafik të stampuar në mes, i hapur në pjesën e pasme të kurrizit. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë