T-shirt për djem ,Okaidi

1090L

SKU: 50526800

Një gamë e bukur ngjyrash sezonale për këtë bluzë me mëngë të shkurtra me jakë henley me kopsa. Një veshje e paharrueshme në garderobën verore të fëmijëve, në një thurje të butë dhe të lehtë.

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Një gamë e bukur ngjyrash sezonale për këtë bluzë me mëngë të shkurtra me jakë henley me kopsa. Një veshje e paharrueshme në garderobën verore të fëmijëve, në një thurje të butë dhe të lehtë.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë