T-shirt pambuku, Okaidi

1190L

SKU: 699924317

T-shirt pambuku për vajza me jakë rrethore

10 Vjec
12 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt pambuku për vajza me jakë rrethore dhe me detaje frudash tek mëngët. 5% Elastan 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë