T-shirt për vajza,Prenatal

770L

SKU: 1277411

T-shirt për vajza me shirit elastik tek mëngët

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt për vajza me shirit elastik tek mëngët dhe me jakë rrethore.

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë