T-shirt polo, Springfield

3490L

SKU: 1463463

T-shirt polo me jakë klasike

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhup i shkurtër pa mëngë, dizajn me tegela dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë