T-shirt regular-fit Springfield

1043L

SKU: 0249025

T-shirt bazike me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu e hapur
jeshile
roze
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

T-shirt regular-fit me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn bazik dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë