T-shirt slim fit, Springfield

2990L

SKU: 1433835

T-shirt slim fit, me dizajn bazik njëngjyrësh

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
Blu e errët
E bardhe
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

T-shirt slim fit, me dizajn bazik njëngjyrësh, me jakë rrethore dhe mbyllje me kopsa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë