Tapet relaks për fëmijë Prenatal

SKU: 638474

Tapet relaks për femije

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Shumë e butë dhe plot aktivitet, qilima me hark Mia & Basile është krijuar për të zhvilluar shqisat e foshnjës. Mosha: 0+ Masa 77x57x7 cm

Sipas markës

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit