Tas per ushqim – Prenatal ,THAT’S LOVE

760L

SKU: 8054688009666

Tas per ushqim

5 stok

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Shpërndarës praktik për pluhur qumështi. Ju lejon të derdhni lehtësisht pluhurin e qumështit në shishe. Pajisur me tre ndarje praktike. Ideale për t’u përdorur natën, larg shtëpisë ose në lëvizje. Mund të përdoret për të ruajtur biberona gënjeshtarë “Çuça” dhe biberona të sterilizuar.

Sipas markës

Sipas sezonit