Tasa ushqimi, set 3 copë, That’s Love, Prenatal

SKU: 637210

Seti praktik i përbërë nga 3 enë me kapak.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Seti praktik i përbërë nga 3 enë me kapak.Shumë i dobishëm për të transportuar me lehtësi ushqimin / qumështin për fëmijë.
Ai nuk përmban BPA. Lahet i sigurt ne lavastovilje.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,