Tavolinë lodër e modifikueshme Prenatal

SKU: 564267

Tavolinë lodër që mund të mbahet në 3 mënyra dhe me butona që lëshojnë tinguj

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Tavolinë lodër e modifikueshme në 3 mënyra të ndryshme për të shoqëruar fëmijët në hapat e parë, që lëshon drita dhe tinguj të ndryshëm.

Sipas markës

Sipas gjinisë

Përzgjidh masën

,

Sipas masës

Sipas sezonit