Tavolinë lodër Prenatal

SKU: 662364

Tavolinë lodër që ofron aktivitete të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Tavolinë lodër që ofron aktivite të ndryshme si: lojë me forma, labirint, rrahje me çekan, ksilofon, ingranazhe.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit