Tavolinë ngrënie Giordani, Prenatal

SKU: 628524

Tavolinë ngrënie që paloset, me 4 rrota (2 prej të cilave me sistem bllokimi) dhe ndenjëse me printe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Tavolinë ngrënie e larte e palosshme. Sirtari i dyfishtë, njëri prej të cilëve është i lëvizshëm, ai mbyllet lehtësisht duke u mbështjellë përsëri në vetvete. Mbështetësja e mbështetur në 5 pozicione dhe lartësia e rregullueshme në 7. E pajisur me zvogëlues dhe 4 rrota, 2 prej të cilave me frenim.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit